Poštovné ZDARMA již při nákupu nad 499Kč!

UHU KONTAKT 42 g

83 Kč
ks
skladem

Univerzální chloroprenové kontaktní lepidlo.

  • Univerzální silné kontaktní lepidlo s vysokou počáteční pevnostní.
  • Velmi rychlé - materiály můžou být použity okamžitě po slepení (kontaktní lepení).
  • Tekuté, jednoduše roztíratelné - ideální pro hladké povrchy.
  • Odolné, trvanlivě elastické, vysoká finální pevnost, vodě odolné.

Mimořádně kvalitní univerzální kontaktní lepidlo na bázi chloroprénu pro rychlé, pevné a čisté lepení mnoha materiálů. Má výbornou tepelnou odolnost od -15°C do +70°C. Lepený spoj zůstává elastický a vyrovnává vnitřní napětí.

ROZSAH POUŽITÍ:

Vhodné zejména pro lepení dřeva, dřevotřísky, plastů, keramiky, porcelánu, skla, kovů, kůže, filcu, korku, textilu, gumy, pěnových materiálů aj. Lepidlo není vhodné pro lepení PP, PE, pěnového polystyrénu a měkčeného PVC.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné.

MOKRÉ LEPENÍ: Pokud je minimálně jeden povrch porézní, stačí lepidlo nanést na jeden povrch, materiály spojit a zafixovat do vytvrzení lepidla - 24 hodin.

KONTAKTNÍ LEPENÍ: Pokud jsou oba lepené materiály neporézní, lepidlo naneste na obě plochy lepeného materiálu. Nechejte 10 - 25 minut zavadnout. Všechno rozpouštědlo musí být odpařené! U hodně porézních materiálů můžete opakovat vícekrát – kůže, molitan atd. Potom krátce a silně přitlačte k sobě. Po slepení již není možná korektura.

DŮLEŽITÉ:

Používejte v rozsahu teplot +15°C až +25°C. Po použití řádně uzavřete obal a uložte ho na suché, chladné místo chráněné před mrazem.

Bezpečnostní upozorněníKat. číslo: 97

Všechna práva vyhrazena © UHU.cz 2020