O nás

UHU slepí cokoli už 70 let


Povíme vám příběh o začátcích a zrození lepidel UHU

Je to již více než 70 let, kdy se v továrně v německém Bühlu vyrobilo první lepidlo značky UHU. Toto lepidlo s názvem UHU® Alleskleber „lepidlo na všechno“ bylo prvním skutečně čirým lepidlem na světě a stalo se nejprodávanějším v Evropě.

Dnes je stále stejně oblíbené a prodává se v mnoha různých baleních a velikostech.

UHU nezůstalo stát na místě a brzy vyvinulo široký sortiment lepidel pro lepení nejrůznějších materiálů. Kov, papír, plast, sklo, kůže, dřevo… vše slepí hravě a v okamžiku.


Drží se pevně svým heslem

UHU – slepí cokoli, kdykoli

Dnes znají „černo – žlutá“ lepidla děti i dospělí téměř po celém světě a lepení s UHU se stalo synonymem pro slovo lepení.

Stále častěji chodí děti do papírnictví a nechtějí lepící tyčinku, chtějí UHU. Chtějí lepidlo, které je zárukou kvality lepení, kvality použitých surovin při výrobě a ještě má hravý obal. Maminky a dospělí nezapomínají na ekologii a chtějí UHU ReNATURE. V nabídce jsou i lepidla, která jsou dermatologicky testována. To vše dnes UHU nabízí.

Všechna lepidla vyhovují nejmodernějším trendům i nejnovějším bezpečnostním předpisům EU. UHU si zakládá na bezpečnosti a samozřejmostí jsou dětská i kancelářská lepidla bez rozpouštědel.Myslíme i na kvalitní uzávěry. Naše lepicí tyčinky jsou vybavené patentovanými šroubovacími uzávěry, které zamezí vysychání a nežádoucímu otevření lepidla např. při přenosu ve školní tašce.

Mrkněte do kategorie Dětská a kancelářská lepidla. Naleznete zde i kouzelné lepidlo UHU STIC Magic, které je velkým pomocníkem nejmenším dětem, které se s lepením teprve seznamují nebo UHU Twist & Glue pro přesné lepení v lince, bodech i ploše.

Na své si přijdou i domácí kutilové a milovníci lepení modelů.
A kde UHU koupit?

  • Není dnes nic jednoduššího než E-SHOP.
  • Máte u vás ve městě nebo na vesnici papírnictví? Zajděte tam a žádejte UHU.
  • Chodíte raději do obchodních center, hyper a super marketů? Sledujte naše stránky a my vám řekneme, ve kterých sítích jsou aktuálně lepidla k zakoupení.
  • Nebo byste chtěli vyzkoušet lepidla ZDARMA? Organizujeme během roku různé worshopy a veletrhy. Přijďte se na ně podívat. Pozvánky zveřejňujeme na facebook.com/UHU.cz Jste obchodník a chtěl/a byste s námi spolupracovat?
  • Kontaktujte nás na E-mailu obchod@ztrade.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 491 523 911.
  • A kde se vzala ta koncovka @ztrade.cz? Z-TRADE s.r.o. je výhradním distributorem značky UHU v České a Slovenské republice. Takže lepidla, která k Vám po odeslání objednávky dorazí, jsou vyrobená v Německu a distribuována z Broumova.
  • Speciální nabídky míváme také pro školy, školky a zájmové kroužky. Velmi ochotně se Vám bude věnovat paní Renáta Kocourková na E-mailové adrese renata.kocourkova@ztrade.cz.

Vyzkoušejte UHU, vyrábějte, lepte a podělte se s námi o díla, která jste z pomocí našich lepidel vytvořili. Na vaše fotografie se těšíme na fb stránkách a e-mailu infouhu@ztrade.cz.

Všechna práva vyhrazena © UHU.cz 2024