UHU STIC ReNATURE 21 g

Velmi kvalitní lepicí tyčinka s patentovaným šroubovacím uzávěrem. Ekologické provedení - bioplastový obal. Snadné nanášení, nízká spotřeba. Rychle schne.

UHU STIC ReNATURE 21 g

Katalogové číslo: 25040

EAN: 40267401

Výrobce: UHU

  • Obal lepidla je z 58% vyroben z přírodních plastů 
  • Lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla
  • Patentovaný šroubovací uzávěr pro bezpečné přenášení a práci s lepidlem
  • Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nižší spotřebu
  • Rychle schne a je velmi pevné
  • Vypratelné ve studené vodě

Renature 100% recyklovatelné

Nejekologičtější lepící tyčinka na světě - lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla. Obal je vyroben z 58 % z bioplastu založeném na cukrové třtině, která je pěstována v Německu v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Díky této nové technologii je při výrobě použito o 48 % méně fosilních materiálů (porovnáno se standardním UHU Stic firmou Denkstatt Vídeň v roce 2013). Emise CO2 jsou tím sníženy o 46 %. Produkt je 100% recyklovatelný.

Lepidlo má nové složení. Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nižší spotřebu. Přestože je bez rozpouštědel - na bázi vody, rychle schne a ve výsledku je velmi pevné.

Lepidlo je vypratelné ve studené vodě.

ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů a předmětů. Nesmí chybět v žádné domácnosti, kanceláři, školní brašně, …

NÁVOD K POUŽITÍ:

Odšroubujte uzávěr. Lepidlo lehce vyšroubujte z plastového tubusu. Aplikujte na lepený předmět. Po té lepené plochy spojte a nechte schout při pokojové teplotě. Hotovo!