UHU TEXTIL 20 g

Lepidlo na textil

UHU TEXTIL 20 g

Katalogové číslo: 5658

EAN: 4026700486650

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 79 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Velmi pevné rychleschnoucí lepidlo pro lepení různých druhů textilií. Lepidlo je bez rozpouštědel a je po zaschnutí pružné a transparentní. Není vhodné pro velmi jemné textílie (např. hedvábí).Pracovní teplota je od +5°C do +30°C.

ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí bavlnu, jutu, plsť, lněnou tkaninu apod. vzájemně mezi sebou i na dřevo, papír atd. Lepidlo je vhodné například k lemování riflí a k textilním aplikacím, k opravám oděvů, stanů, matrací, plážových lehátek, závěsů, slunečníků, krabic, tašek, čalounení židlí a sedaček. Není vhodné na imitaci kůže a tenké textilie (vytváří skvrny!).

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené části musí být čisté, suché a odmaštěné. Lepidlo naneste na jednu stranu lepeného materiálu a přitlačte k sobě. Pracovní čas je maximálně 5 minut. Nechejte 30 min zaschnout. Nezaschlé lepidlo lze čistit vodou. Lepené textilie je možno prát, čistit a žehlit.

UPOZORNĚNÍ:

Skladujte v suchu a chladu. Lepidlo nesmí zmrznout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vynikající k lepení různých druhů textilií z přírodních materiálů. Slepené předměty lze je prát (+90°C), sušit a žehlit. Lepidlo je po zaschnutí transparentní. Je ideální pro domácí kutily.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.