UHU Super Glue gel 3 g

Vteřinové gelové lepidlo (nestéká a umožňuje krátkodobou korekturu)

UHU Super Glue gel 3 g

Katalogové číslo: 25188

EAN: 4026700376159

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

Cena: 47 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Supersilné gelové vteřinové lepidlo, které umožňuje krátkodobou korekci spoje. Gelová forma zabraňuje ukápnutí a zaručuje čistou aplikaci také na svislé povrchy. Ideální pro porézní materiály a všude tam, kde nechcete, aby lepidlo stékalo.

ROZSAH POUŽITÍ:

Slepí plasty, porcelán, keramiku, kov, dřevo, gumu, atd. Nevhodné pro PE, PP, polystyren, textilní a kožené oděvy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Ujistěte se, že díly k sobě přesně pasují, jsou suché a bez mastnoty a prachu. Naneste slabou vrstvu na jednu plochu. Krátce na něj foukněte. Okamžitě přitlačte oba díly k sobě. HOTOVO! Spotřebujte do 24 měsíců od data nákupu.

UPOZORNĚNÍ:

žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2), vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2), toxicita pro specifické cílové orgány - jednorázová expozice (podráždění dýchacích cest) (kat.3).

Související články

UHU.cz

Řada lepidel UHU pro domácnost

Řada lepidel UHU pro domácnost
Lepidla.cz

Vteřinová lepidla

Vteřinová lepidla

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.