UHU Super Glue Control 3g

Vteřinové lepidlo s přímou kontrolou dávkování!

UHU Super Glue Control 3g

Katalogové číslo: 29434

EAN: 4026700360158

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

Cena: 39 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Nekape - 100% přesnost a dávkování
  • Precizní aplikace po kapkách
  • Snadné a hlavně čisté použití

Neobyčejně pevné, neobyčejně rychlé, průhledné, univerzální, tekuté kyanoakrylátové lepidlo s patentovanou DIRECT STOP TECHNOLOGIÍ, která zajišťuje zpětné nasátí vteřinového lepidla - lepidlo přestane vytékat z tuby ihned po uvolnění tlaku na ni. Díky této technologii lepidlo nekape a zajišťuje 100% přesnost a dávkování, umožňuje precizní aplikaci a čisté použití. Lepidlo je určené pro lepení hladkých, čistých a suchých povrchů.

ROZSAH POUŽITÍ:


Velmi univerzální, lepí gumu, slepitelné plasty, kovy, keramiku, porcelán, dřevo, a mnoho dalších materiálů. Není určeno pro hliněné nádoby, PE, PP, silikony, PTFE nebo čelní skla automobilů.

NÁVOD K POUŽITÍ:


Povrchy musí být čisté, suché, bez prachu a mastnoty. Našroubujte černou čepičku na tubu až dojde k proražení bezpečnostního krytu tuby. Pak odšroubujte černé víčko, abyste se dostali k aplikační špičce. Stisknutím tuby naneste tenkou vrstvu na jeden povrch. Jakmile přestanete na tubu vyvíjet tlak, lepidlo se ”nasaje zpět” do tuby a již nevytéká a ani nekape. Ihned spojte díly a pevně je stlačte na 10 - 60 sekund. Pro praktické účely postačí vytvrzovat 2 - 5 minut. Mokré skvrny okamžitě odstraňte látkou. Nepoužívejte při teplotě nižší než +10°C. Po použití řádně uzavřete obal a uložte ho na suché, chladné místo, chráněné před mrazem. Minimální skladovatelnost je 24 měsíců, po otevření se zkrátí.

UPOZORNĚNÍ:

žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2),
vážné poškození očí/podráždění očí (kat.2),
toxicita pro specifické cílové orgány - jednorázová expozice
(podráždění dýchacích cest) (kat.3).

Související články

UHU.cz

Vteřinovka pod kontrolou

Vteřinovka pod kontrolou

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.