UHU REPAIR ALL 58 g

Dvousložková epoxidová plastelína se zpracovatelností 10 minut

UHU REPAIR ALL 58 g

Katalogové číslo: 27094

EAN: 4026700464351

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 100 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Velmi pevná
  • Zpracovatelnost 10 minut

Velmi pevná dvousložková plastelína s jednoduchým způsobem použití pro rychlé opravy, lepení, těsnění, modelování, montáž a plnění.

ROZSAH POUŽITÍ:

Vhodná pro kovy (např. oceli, litiny, hliníky), dřevo, laminát, keramika, porcelán, beton, kámen, mramor, na dlažbu, obklady a mnohé plasty. Vhodná pro opravy fitinků, potrubí, radiátorů, nádob na vodu, bazénů, závaží, toalet apod. Lepidlo je vhodné i pro aplikace pod vodou. Není vhodný pro lepení materiálů jako jsou PP, PE, PTFE a silikony.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené části musí být čisté a odmaštěné. Odřízněte potřebné množství hmoty a odstraňte ochrannou fólii. Propracujte hmotu tak, aby měla stejnou barvu. Hmotu pevně vpracujte do opravovaného místa. U vlhkých materiálů a pod vodou hmotu zafixujte do úplného vytvrzení. Zpracovatelnost epoxidové plastelíny je 7-10 minut v závislosti na teplotě. Vytvrzování začíná po cca 10 minutách. Po 30 minutách, resp. po 60 minutách pod vodou, je plastelína plně vytvrzena. Minimální pracovní teplota je 15°C. Skladujte v suchu a chladu.

UPOZORNĚNÍ:

žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2),vážné poškození očí/vážné podráždění očí (kat.2),senzibilizace kůže (kat.1),nebezpečnost pro vodní prostředí - chronická (dlouhodobá) nebezpečnost (kat.3).

Související články

Lepidla.cz

Lepení a těsnění pomocí epoxidových plastelín

Lepení a těsnění pomocí epoxidových plastelín

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.