UHU Glue Pen 50 ml BTS 2019 Tajný život mazlíčků 2

Tekuté kancelářské lepidlo v tužce je nyní k dostání s oblíbenými postavičkami z filmu Tajný život mazlíčků 2.

UHU Glue Pen 50 ml BTS 2019 Tajný život mazlíčků 2

Katalogové číslo: 34250

EAN: 40267968

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 29 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Kancelářské lepidlo v praktické “tužce”. Lepí rychle, čistě, trvale, možnost korektury spoje. Lepidlo je v měkké a ergonomické lahvičce s aplikátorem, který umožní plošné rovnoměrné rozetření.

ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, kartón, etikety, fotografie a polystyrén.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před prvním použitím: sejmout víčko, sejmout aplikátor a oddělat plastový uzávěr tužky. Aplikátor opět nasadit a lepidlo je tak připraveno k použití.Jednostranně nanést, přitlačit – hotovo. U tvrdých (nesavých) materiálů nanést na obě strany a nechat schnout. Potom opět potřít a stlačit. Plně vytvrzené po 24 hodinách.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.