UHU Glitter Glue Princess 3 x 10 ml

Sada gelových lepidel pro kreativní práci

UHU Glitter Glue Princess 3 x 10 ml

Katalogové číslo: 24572

EAN: 4026700464306

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 44 Kč *1

Původně: 62,92 Kč *1 *2

*1 včetně DPH 21 %
*2 orientační maloobchodní cena

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Barevná kreativní sada UHU Glitter Glue Princess přináší krásný třpytivý efekt! Lepidlo obsahuje třpytivé částečky, které po zaschnutí drží na aplikovaném místě a vytváří krásné efekty. Bez rozpouštědel.

ROZSAH POUŽITÍ:

Dekorovat můžete celou řadu materiálů, včetně kraslic. Vyrobte si vlastní PF, gratulaci nebo si ozdobte rámeček na fotografii. Pouze sejměte uzávěr – a dejte se do zdobení!

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vyjměte dávkovací tužky z obalu, dejte je do skleničky dnem vzhůru, aby mohl gel stékat do aplikátoru. Tužky jsou z měkkého materiálu a dobře se s nimi pracuje. Lehkým stisknutím vytlačujte gel s flitry a pište, malujte, kreslete. Gel je bez rozpouštědel a schne dle okolní teploty a množství nánosu - 4 - 6 hodin. Po zaschnutí je gel pryč a zůstane pouze vrstva krásných třpytek.

DŮLEŽITÉ:

Dermatologicky testováno. Vypratelné při +30°C mýdlem nebo v pračce.

Související články

UHU.cz

UHU princess, nová řada dekorativních lepidel

UHU princess, nová řada dekorativních lepidel
UHU.cz

Vánoční lepení - Pozvánka na vánoční besídku

Vánoční lepení - Pozvánka na vánoční besídku

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.