UHU FIX 50 ks

Oboustranně silně lepící obdelníčky na pásce

UHU FIX 50 ks

Katalogové číslo: 5125

EAN: 4026700443851

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 95 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

50 dílků velmi pevné oboustranné lepící pásky, pro čisté a dlouhodobé lepení. Slouží k zabezpečení a lepení kovů, skla, plastů, textilu, papíru, kartonů aj v interieru. Nosnost jednoho dílku je 300 g.

ROZSAH POUŽITÍ:

Vhodné pro lepení koupelnových doplňků, plastových háčků, zrcadel, jmenovek, nástěnných dekorací apod. Je vhodná také pro lepení věcí, které by mohli sklouznout (např. telefony, dekorace aj.). UHU fix nelze použít na nerovné, hrbolaté a prašné povrchy, dále není vhodný na lepení některých porézních materiálů jako jsou např. omítkoviny aj.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené díly musí být čisté, suché a odmaštěné. Jednu stranu pásky přitiskněte na lepený předmět, potom odstraňte ochranný film a přitlačte druhý lepený díl. Pevnost spoje závisí od velikosti plochy pásky UHU fix.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.