UHU CORRECTION PEN 8 ml

Tekutý korektor v tužce

UHU CORRECTION PEN 8 ml

Katalogové číslo: 25724

EAN: 4026700504255

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 42 Kč *1

Původně: 60,50 Kč *1 *2

*1 včetně DPH 21 %
*2 orientační maloobchodní cena

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Speciální opravná tekutina v tužce pro opravy a korekce psaného i tištěného textu. 100% krytí. Jednoduchá aplikace díky jemnému hrotu. Obsahuje těkavé složky - rychle se odpařuje

ROZSAH POUŽITÍ:

Všechny druhy papíru, vysoká kryvost korektoru. Vždy po ruce.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Aplikujte na text, který chcete odstranit, pomocí tenkého hrotu. Vhodné i pro velmi malé plochy, rychle zasychá, dle teploty.

UPOZORNĚNÍ:

hořlavá kapalina (kat.2),žíravost/dráždivost pro kůži (kat.2),vážné poškození očí/vážné podráždění očí (kat.2),toxicita pro specifický cílový orgán - jednorázová expozice (kat.3),nebezpečnost pro vodní prostředí - chronická nebezpečnost (kat.2)

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.