UHU BASTEL KLEBER 90 g

Rychleschnoucí bílé lepidlo

UHU BASTEL KLEBER 90 g

Katalogové číslo: 28131

EAN: 4026700477351

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 76 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • rychleschnoucí bílé lepidlo
  • v praktické stand-up tubě s aplikátorem
  • lepí všechny běžné materiály
  • po zaschnutí je transparentní
  • neobsahuje rozpouštědla

UHU BASTELKLEBER neobsahuje rozpouštědla. Je to rychleschnoucí bílé lepidlo v praktické stand-up tubě s aplikátorem. Použití ergonomické tuby je jednoduché a čisté. Trvale lepí všechny běžné druhy materiálů.

ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, karton, kůži, tkaniny, plsti, lýkové vlákno, sušené květiny, korek a polystyrén spolu navzájem, ale také v kombinaci s mnohými plasty. Nevhodné pro lepení PE a PP.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Podklad musí být dokonale čistý, suchý, bez prachu a mastnoty. Použijte lepidlo na jeden z lepených materiálů a přiložte obě lepené části k sobě. Lepidlo je rychleschnoucí a po zaschnutí transparentní. Nezaschlé zbytky lepidla lze omýt vlažnou vodou.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.