UHU Arts & Crafts Glue 100 ml

Univerzální bílé lepidlo pro kreativní práci. Lepí papír, karton, přírodní materiály, filc, textil, dřevo. Pružné a transparentní. V ergonomické lahvi s aplikátorem se stěrkou. Ten zabraňuje vysychání a nepadá. Vypratelné. Bez rozpouštědel.

UHU Arts & Crafts Glue 100 ml

Katalogové číslo: 20715

EAN: 4026700389951

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 62 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

<SPAN
style='FONT-SIZE: 11pt; FONT-FAMILY: "Calibri",sans-serif; LINE-HEIGHT: 107%; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: "Times New Roman"; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA'>Univerzální
bílé lepidlo pro kreativní práci. Lepí papír, karton, přírodní materiály, filc,
textil, dřevo a mnoho dalších. Po zaschnutí pružné a transparentní.
V&nbsp;ergonomické lahvi s&nbsp;aplikátorem se stěrkou, který zabraňuje
vysychání a nepadá. Lepidlo je i po zaschnutí vypratelné – rozpustí se
v&nbsp;teplé vodě. Bez rozpouštědel.</SPAN>

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.