UHU ARTS & CRAFTS 100 ml

Bílé lepidlo pro kreativní lepení

UHU ARTS & CRAFTS 100 ml

Katalogové číslo: 20715

EAN: 4026700389951

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 62 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Univerzální bílé lepidlo pro kreativní práci. V praktické lahvi s aplikátorem. Bez rozpouštědel. Po zaschnutí pružné a transparentní.

ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, karton, přírodní materiály, filc, textil, dřevo a mnoho dalších.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Otevřete aplikátor a opatrně zmáčkněte lahev, až začne lepidlo vytékat. Pomocí aplikátoru lepidlo rozetřete po lepené ploše - stačí na jeden z lepených povrchů. Spojte a nechejte zaschnout.

UPOZORNĚNÍ:

Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte lepidlo nejprve na malém vzorku. Lepidlo je i po zaschnutí vypratelné - rozpustí se v teplé vodě. Není vhodné pro děti do 3 let. Lepidlo nesmí zmrznout - skladujte při teplotě nad +5°C.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.