O ZNAČCE SAMSON

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností.

Společnost Z - TRADE s. r. o. se v oblasti prodeje lepidel soustředí jak na lepidla pro běžné uživatele, tak na produkty určené pro řemesla a průmyslové aplikace. Drobní řemeslníci, modeláři, řada domácností, hobby markety i průmyslové podniky - ti všichni si oblíbili lepidla ALTECO, BISON a UHU, která na náš trh firma Z - TRADE dodává.

I přes širokou nabídku jsme byli na konci minulého století svědky importu celé řady neznačkových, především vteřinových lepidel. Mnohdy šlo o velmi zdařilé napodobeniny, otázka kvality těchto produktů rozhodně nehrála důležitou roli.

Tyto aspekty vedly firmu Z - TRADE k vlastnímu vývoji některých produktů. Tyto produkty jsou distribuovány pod značkou SAMSON a od roku 2000, kdy bylo prodáno první lepidlo této značky, jsou pro konečné spotřebitele již zavedenou značkou. Produktová řada kyanoakrylátových (vteřinových) lepidel vyniká příznivou cenou při zachování vysokého standardu kvality.

Některé produkty - vteřinové lepidlo s urychlovačem a vteřinové lepidlo s aktivátorem (umožňuje lepení těžko slepitelných, nepolárních plastů, jako je PP a PE) nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.