Vteřinovka pod kontrolou

Problém. Prasklo to, upadlo to, ... Rychle to zalepím! První, co každého napadne. Vteřinovka je lepidlo, po kterém sáhne většina z nás. Jenže, když se spěchá, výsledek nemusí být očekávající.

UHU

Vždyť podle návodu je to tak strašně jednoduché. Stačí nanést pár kapek vteřinového lepidla, spojit a hotovo! Jaká je však realita?

Běžná vteřinová lepidla v kovových tubách s jejich zmáčknutím tečou a tečou. Po lepeném předmětu, na prsty, no prostě všude, hlavně tam, kam nechceme. Nakonec, při odkládání tuby, lepidlo pokape všechno, co se dá. V lepším případě kuchyňskou linku, ze které se ale dá, sice pracně, lepidlo odstranit. V horším případě koberec, sedací soupravu, sukni, kalhoty, …, kde je již skoro každá rada drahá.

Také máte tyto problémy? Běžné vteřinové lepidlo:

Stéká          Kape          Lepí prsty

A to je pak potíž. Z textilu prakticky neodstanitelná, z pevných povrchů o něco lépe. Problémy spojené se sháněním odstraňovače vteřinových lepidel a výsledek nejistý.

Na jedné straně je řešení velmi jednoduché a to v použití vteřinových lepidel ve speciálních dávkovačích, ve kterých jsou také dodávána. Stejné množství lepidla, většinou 2 - 3g, jako je v kovové tubičce, však stojí několiknásobně více. A jistota, že lepidla v dávkovačích “nevyschnou”, zde také není.

UHU® se na tuto problematiku zaměřilo a přichází na trh se vteřinovým lepidlem “pod kontrolo” a to v balení v tubě se systémem CONTROL. Tímto inovativním řešením se zabraňuje všem výše popsaným problémům a práce s takovýmto lepidlem je podstatně lehčí a veseleší, bez nežádoucích komplikací.

UHU® nabízí řešení. První vteřinové lepidlo s technologií DIRECT STOP:

Aplikace          Kontrola          Jednoduché

Patentovaná technologie DIRECT STOP vytváří “NASÁVACÍ EFEKT” - po uvolnění tlaku na tubičku. Mechanizmus uvnitř tuby, ihned po uvolnění tlaku při vytlačování lepidla, zastaví jeho dávkování a to IHNED přestává z tuby vytékat a kapat.

Zmacknout

Speciální pružina vsazená do tubičky ji okamžitě po uvolnění tlaku vrací do původního tvaru a vteřinové lepidlo, které z každé běžné tuby nadále vytéká a kape, je nasáto dovnitř, kde je bezpečně zadrženo.

Pro ještě větší účinnost a rychlost lepení doporučujeme před spojením lepených předmětů na lepený spoj krátce dýchnout. Přivedeme tím do spoje vlhkost, která urychlí průběh reakce v lepidle a lepený spoj bude výborně držet.

V případě, že lepené plochy přesně nedosedají (podmínka pro lepení vteřinovým lepidlem)
doporučujeme použít jedno z lepidel UHU®

UHU® Alleskleber Strong & Safe nebo UHU® MAX REPAIR.

A co je na celém systému CONTROL pro konečného zákazníka to nejlepší? Vše je za stejnou cenu, jako běžné vteřinové lepidlo v tubě na blistru.

Související produkty

UHU Super Glue Control 3 g

Pevné, rychlé, čiré, univerzální, tekuté lepidlo s patentovanou DIRECT STOP TECHNOLOGIÍ. Nový systém umožňuje přesnou aplikaci a čisté použití.

UHU Super Glue Control 3 g
39 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.