UHU princess, nová řada dekorativních lepidel

UHU princess, nová řada dekorativních lepidel

Pro všechny malé slečny, které rády kreativně tvoří, uvedla firma UHU na trh sérii lepidel Princess. Nové barvy lepidel Glitter Glue jsou i barvami Vánoc. Spolu s fantazií mohou všechny malé princezny připravit nevšední překvapení – pozvánku na párty, jmenovky k dárkům pro celou rodinu nebo silvestrovské či novoroční přáníčko.

Související produkty

UHU Patafix Princess 80 ks

Stylová samolepicí snímatelná guma s možností tvarování. Netřeba hřebíky ani šrouby.

-40%UHU Patafix Princess 80 ks
49 Kč82,28 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.