Chráníme životní prostředí s produkty UHU ReNATURE!

Spotřeba lepicích tyčinek a bezrozpouštědlových lepidel stále roste. Lidé začínají být ohleduplní k životnímu prostředí a tak jsme se rozhodli jít ještě o kus dále. Jako první jsme vyrobili tubusy na UHU stic a lahvičky na UHU twist & glue z přírodních materiálů, které jsou velmi snadno recyklovatelné. Jelikož produkujeme miliony těchto lepidel, není naše snaha o ochranu životního prostředí bezvýznamná.

V roce 2016 jsme vyrobili novou UHU® lepicí tyčinku s vylepšenou recepturou, která vítězí ve všech aspektech. Samozřejmě, pro spotřebitele je důležitá výsledná pevnost, která je vysoko nad naší konkurencí:

Pevnost

Tohoto výsledku jsme docílili s použitím vysokého podílu přírodních složek:

Receptura

Za což nás ohodnotila nezávislá certifikační agentura TUV:

TUV

Kromě vysoké pevnosti lepeného spoje jsme posunuli kvalitu lepidla v lepicí tyčince i v dalších kategoriích:

Spotřebitelé

Hodnocení

Už když jsme tyto inovace připravovali, věděli jsme, že moderní spotřebitel ocení nejen kvalitní lepidlo,
ale i kvalitní a praktický obal.

Uzávěr

Twist and GlueUHU® twist & glue - aplikátor body, linky, plochy

Pokud ho navíc vyrobíme z přírodního materiálu, který bude k přírodě šetrný a snadno recyklovatelný, uděláme kus velmi dobré práce, nejen pro současnost, ale i pro budoucí generace.

UHU SticUHU® stic Renature

- První lepicí tyčinka s obalem z přírodních materiálů.

- Kontejner je vyroben z 58% z rostlinných surovin.

Piktogramy

Vyrobili jsme první UHU® stic v kontejneru, který je vyroben z 58 % z rostlinných materiálů.

Bioplastový kontejner UHU® pochází především z cukrové třtiny, které je dostatek a to každoročně. Stává se ekologickou alternativou k běžnému plastu, který je velmi těžko odbouratelný, oproti bioplastu. Při jeho výrobě byly sníženy emise CO2 o 46% a bylo spotřebováno o 48% méně fosilních surovin, než při výrobě běžného UHU® kontejneru.

Emise

Twist


UHU® twist & glue Renature

- První tekuté, bezrozpouštědlové lepidlo v lahvičce z přírodních materiálů.

- Lahvička je vyrobena z 88 % z přírodních materiálů.

První lepidlo, které je v lahvičce vyrobené z 88 % z přírodních materiálů. *

Nové UHU® twist & glue ReNATURE je první lepidlo v lahvičce z obnovitelných zdrojů*. Bioplastová lahvička UHU® pochází z ekologicky pěstované cukrové třtiny, které je dostatek a to každoročně. Proto není twist & glue ReNATURE jen rychlé při lepení, ale také rychlé při obnově!

*kromě twist aplikátoru

Holčička

UHU® twist & glue Renature s inteligentním twist-aplikátorem umožňuje nanášet lepidlo v bodech, linkách a plošně.

Twist and Glue

UHU® twist & glue ReNATURE je ideální lepidlo pro širokou škálu aplikací ve škole, v kanceláři nebo domácnosti. Lepí papír, karton, dřevo a mnoho dalších materiálů. Jedinečný třípolohový twist-aplikátor usnadňuje lepení, protože umožňuje nanášet lepidlo v bodech, linkách a plošně.

Lepidlo je snadno vypratelné mýdlem a je dermatologicky testováno. Je dodáváno v 90 ml a 35 ml lahvičkách, které lze znovu doplnit.

I přes všechny úspěchy, kterých se nám za poslední roky podařilo dosahnout, se zavazujeme, že budeme i nadále usilovně pracovat na co nejvyšší kvalitě našich produktů a že naše snahy vyrábět  ve vztahu k přírodě co nejšetrněji a chránit životní prostředí jsou pro nás tou nejvyšší prioritou.

Související produkty

UHU STIC ReNATURE 21 g

Velmi kvalitní lepicí tyčinka s patentovaným šroubovacím uzávěrem. Ekologické provedení - bioplastový obal. Snadné nanášení, nízká spotřeba. Rychle schne.

UHU STIC ReNATURE 21 g
36 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU STIC ReNATURE 8,2 g

Velmi kvalitní lepicí tyčinka s patentovaným šroubovacím uzávěrem. Ekologické provedení - bioplastový obal. Snadné nanášení, nízká spotřeba. Rychle schne.

UHU STIC ReNATURE 8,2 g
24 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU Twist & Glue ReNATURE 35 ml

Bezpečné a ekologické univerzální lepidlo. Ideální pro použití ve škole, kanceláři či doma.

UHU Twist & Glue ReNATURE 35 ml
46 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.