Proč lepidla UHU

Více než 70 let je UHU® leaderem na trhu lepidel používaných po celé Evropě. UHU® se stalo v Německu a Rakousku synonymem pro lepidlo. Na českém trhu se značka UHU zaměřuje především na lepidla pro školy, kanceláře a běžné domácí použití. Značka UHU patří spolu se značkami Bison a Air Max do skupiny Bolton Adhesives, která je jedním z nejvýznamějších světových producentů lepidel.

Ing. Daniel Drobný, specialista na lepení

Informační portál, kde je opravdu vše o lepení
Návody, časté dotazy, nejčastější chyby, rady a vychytávky, videonávody z televize

Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.